czwartek, 29 marca 2012

Konkurs!!!



Witajcie kochani!!!

Postanowiłam zorganizować dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wodę toaletową Dancing Lady Hypnotic Night firmy Oriflame.

Zasady są proste:

1. Dodaj mój blog do obserwowanych
2. Polub mnie na facebooku klik
3. Pozostaw komentarz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail

Konkurs trwa do 6 kwietnia.

Życzę powodzenia!

Przy okazji zapraszam na moje aukcje tutaj

73 komentarze:

  1. Ewa Falczewska
    porcelanka14@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Edyta Konarska, edyta1173@wp.pl ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. może się znowu poszczęści;)

    Kasia Kachniarz
    kasia_nom@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Aleksandra Siara
    olenka2908@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Weronika Stopczyńska
    veonicaaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. Angelika Martko
    angelika.martko@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  8. Natalia Jankowska
    yankowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  11. Martyna Jarmoszko
    jarmo_m@o2.pl

    pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Gabriela Kamińska
    gkaminska.93@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Karolina Kruszyńska

    kruszynska.karolina@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Karolina Stola
    karolina.stola@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Klaudia Węgrzynowska
    kidi@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Marlena Łabaj
    nenka.24.09.94@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Magdalena Wilk
    madzia71a@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Magdalena Grela
    maggida@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. Dorota Adamska
    dorota93_160@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  21. Weronika Cimoch
    veronicamarianna@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  22. Ania Szabla
    ann130sz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Daria Zwolińska
    thehajnowka@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  24. Dominika Gierszewska
    dominika-gierszewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  27. Martyna Kycia
    tynuskaa@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Anna Alina Tokarska
    pannanatasha@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Patrycja Filipek
    patrycja0550@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  30. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  31. Paulina żelaskowska
    chocolocox@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Maria Gruca
    maria.gruca@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  33. Julita Łabaj
    utkaaa00@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. Agnieszka Insińska
    agoooooosia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Izabela Huczko
    izahuc@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Daria
    Cursedkitten@gmail.com
    swietny blog i tak bym dodala do obserwowanych, co wlasnie zrobilam;)

    OdpowiedzUsuń
  37. Magdalena Szabelska
    magdaa0726@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Patrycja Zacierka
    patinka95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  39. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  40. Julka Walkowicz
    ale na fb jest: Julia Rapuncela Walkowicz
    :)
    rapuncelam@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  41. Patrycja Piotrowska
    paciauus@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Ania Krzepina
    mariolka1994@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Ewa Słowik
    slowik.ewa@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  44. kamila-lorek@wp.pl
    Kamila Lorek

    OdpowiedzUsuń
  45. Marta Wichowska

    marta022555@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  46. Monika Makówka
    monika.makowka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  47. Martyna Gołembiewska.

    martyna30@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Milena Kowalczyk
    milenka.kowalczyk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  49. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  50. Emilia Chojnacka
    kofinkowa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  51. Małgorzata Tomińska
    malgt@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  52. Katarzyna Kinder
    k.kinder@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Anna Konopka
    ania-olivka16@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Katarzyna Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  55. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  56. Kinga Lewandowska
    98agnyk@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. obserwuje jako friko90

    Natalia Kieca
    n.kieca@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. Anna Matiaszek
    anusiiianh@interia.pl

    Obserwuję jako anusiiianh

    OdpowiedzUsuń
  59. Sybilla Domagała
    super_bila@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Obserwuję jako : anita.czernaluk

    Anita Czernaluk, anitka625@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. magda ordon
    magichic@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  62. Ewa Rozenbajgier
    zaxi92@go2.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Judyta Konstanty, judrytka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  64. Ania Niemiec
    a_nusia93@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Agata Konopka
    agata.17ko@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Ania Winogrodzka
    anija20@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  67. Sylwia Wojtyra
    danny1993@onet.eu

    OdpowiedzUsuń