czwartek, 8 grudnia 2011

Świąteczny GIVEWAY!

Witajcie kochani! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przygotowałam dla Was konkurs w którym nagrodą jest... fantastyczny żel antycellulitowy Perfect Body marki Oriflame:)

Co zrobić żeby mieć szansę na wygraną?

1. Dodaj mój blog do obserwowanych
2. Polub mnie na facebooku klik
3. Pozostaw komentarz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem e-mail

Konkurs trwa do 13 grudnia, do północy.

Życzę powodzenia!


40 komentarzy:

  1. Dominika Gierszewska
    dominika-gierszewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Natalia Leśniak
    natalka97lesniak@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Klaudia Węgrzynowska
    kidi@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Ewa Lesińska
    ewa_lesinska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Justyna Straś
    justi373@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. klaudgarg@gmail.com

    Klaudia Gargaś :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Katarzyna Jończyk
    dinitte@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Kasia Słomińska
    kaaas@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Weronika Rudzińska

    weronika_0208@tlen.pl ;))

    OdpowiedzUsuń
  10. Dorota Kucharska

    dorota1992@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. agnieszka wicińska
    feba89@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Kasia Kowalczyk
    kasiakowalczyk8@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Paulina Furman
    paulii92@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. Agnieszka Dybala
    Wiewiorka.dzaga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Hanna Kelner
    madamefly@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  18. Magdalena Jezierska

    madzia3991@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  19. Julita Łabaj
    utkaaa00@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  20. ulkad3@o2.pl

    Paulina Duda

    OdpowiedzUsuń
  21. Natalia Pituła

    nataliap2103@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  23. Monika Białek
    monika.bialek.4@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  24. Anna Błotko

    abihom@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  25. Faustyna Szulfer
    faustyna06@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. Malwina Kłodowska
    malwi20@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Marlena Łabaj
    marlenalabaj@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Angelika Szcześniak

    angielka12@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Ania Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. A spróbuję
    Obserwuję jako Obsession
    obsession@onet.com.pl

    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  31. Kasia Kachniarz
    kasia_nom@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. agnieszka.szydelko@o2.pl
    Agnieszka szydełko

    OdpowiedzUsuń
  33. Paulina Biernacka
    paulinab@g.pl

    OdpowiedzUsuń